ORHAN YILMAZ ELEKTRİK MÜH. PROJE İNŞ. TAAHHÜT Elektrik dağıtım tesislerinin müteahhitlik, proje, mühendislik, müşavirlik hizmetlerini yapmak amacı ile kurulmuş olup, faaliyetlerini bu amaca uygun olarak sürdürmektedir.

ORHAN YILMAZ ELEKTRİK MÜH. PROJE İNŞ. TAAHHÜT kararlı adımlarla büyümek gerektiğinin bunun yanısıra, ulaşılan noktada kalmayı başarmanın ne kadar önemli olduğu bilinciyle hareket ederek, kendi alanında Türkiye’nin önde gelen müteahhitlik ve mühendislik firmaları arasında yer almayı, aynı bilinçle hareket ederek aynı başarıyı uluslar arası ortama taşımak, şirketimizin başlıca hedefidir.

ORHAN YILMAZ ELEKTRİK MÜH. PROJE İNŞ. TAAHHÜT orta ve alçak gerilim tesislerinin tasarım, projelendirme, montaj ve devreye alma; İç tesisat işlerinde zayıf akım, CCTV yangın algılama sistemlerinin projelendirilmesi, kurulumunun yapılması konusunda deneyimli kadrosu ve sağlam altyapısı ile yurtiçi ve yurtdışında özel ve devlet sektöründe birçok proje içerisinde olmaya devem edecektir. Şirketimizin kuruluşundan bu yana yaptığı çalışmalarla AG-OG-YG ENH ve trafo merkezleri tesisleri ile yeraltı şebeke tesisleri alanında geniş bir bilgi birikimine sahip, işini bilen eğitimli, deneyimli, birikimli insan kaynağı ile yoluna devam etmektedir.

Amacımız 'ORHAN YILMAZ ELEKTRİK MÜH. PROJE İNŞ. TAAHHÜT’ firmasını alanında güçlü ve lider marka haline getirmektir. Markalaşma çalışmalarımızda, kaliteli hizmet ve üretim yapmayı, aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı en önemli hizmetlerimizden biri olarak görüyoruz. Elektrik ve yer altı tesisleri konusunda öncü firma olmak için taahhütlerimizi zamanında ve en iyi kalitede yerine getirme, uzmanlık gerektiren zor projelerin üstesinden gelebilme, kaliteli ve yetkin insan kaynağı ile çalışma, zor koşullarda iş yapabilme, etik ilkelere uygun davranma ana prensibimiz olmuştur.

ORHAN YILMAZ ELEKTRİK MÜH. PROJE İNŞ. TAAHHÜT olarak, orta ve alçak gerilim tesislerin komple anahtar teslim ile yer altı tesisleri (AG-OG-Fiber Optik) zayıf akım ve iç tesisat alanında çözümler sunmaktayız.